"Bellmar" Biuro Usług Turystycznych

Nazwa obiektu"Bellmar" Biuro Usług Turystycznych
MiejscowośćCzęstochowa, powiat Częstochowa, woj. Śląskie
Ulicapl. Daszyńskiego 12
Kod pocztowy42-202
Numer telefonu34 324 02 02
Adres strony WWWItaka.pl
KategorieBiura podróży i agencje turystyczne
Opis obiektuItaka działa na rynku od 1989r, należy do czołowych biur podróży w Polsce. Biuro może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i certyfikatami, w tym prestiżowy Złoty Laur 2007 i 2008 i Godło Jakości Obsługi 2008. Itaka należy także do Polskiej Izby Turystyki oraz współpracowała w ramach korporacji My Travel Northern Europe. Itaka z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Klientów, oferując im coraz to ciekawsze oferty wycieczkowe. Głównymi kierunkami są Grecja, Włochy, Turcja oraz Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie. Biuro podróży Itaka wciąż podnosi standard oferowanych wyjazdów, dzięki czemu Klienci mogą w pełni cieszyć się swoim urlopem. W ofercie firmy znajdziemy wyjazdy autokarowe, objazdowe, last minute, all inclusive.
Słowa kluczoweBiuro podróży Itaka, Biura podróży Itaka, Salon firmowy Itaka, Oferty last minute Itaka, Oferty all inclusive Itaka, Wycieczki zagraniczne Itaka, Wczasy zagraniczne Itaka, Wycieczki objazdowe Itaka, Oferta last minute Itaka
Informacje o wizytówcenumer ID: 8318; rejestracja: 03/08/2015; liczba odsłon: 13

Czytaj opinię o obiekcie(0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię o obiekcie

Skorzystaj z poniższego formularza aby dodać opinię o firmie - "Bellmar" Biuro Usług Turystycznych. Należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Adres email wpisany w formularzu NIE BĘDZIE WIDOCZNY w treści opinii, na ten adres wyślemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie). W wiadomości otrzymasz również hasło umożliwiające zmianę treści lub usunięcie opinii.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dziewięć minus sześć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego obiektu? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!