"Lawendowy Dom"

Nazwa obiektu"Lawendowy Dom"
MiejscowośćCzęstochowa, powiat Częstochowa, woj. Śląskie
UlicaKruczkowskiego 9
Kod pocztowy42-209
Numer telefonu502 240 321
Adres strony WWWLawendowy-dom.com
KategorieNoclegi i kwatery prywatne
Opis obiektuKażdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dostosowując się do potrzeb Klienta, jego sugestii oraz planowanego budżetu. Pokój dla nowożeńców gratis! Dla gości do dyspozycji letni ogródek. Lawendowy Dom w swojej ofercie posiada tanie pokoje dla osób fizycznych jak również zapraszamy firmy (przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny). Możliwość zakwaterowania ok. 20 osób. Cena za dobę od osoby 30 zł.
Słowa kluczoweSale weselne, Sala weselna, Przyjęcia okolicznościowe, Bankiety, Noclegi, Kwatery prywatne, Sale weselne i organizacja wesel, Organizacja wesela, Sala na wesele, Wesele, Dom weselny, Wesela sale organizacja
Informacje o wizytówcenumer ID: 20367; rejestracja: 29/04/2015; liczba odsłon: 19

Czytaj opinię o obiekcie(0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię o obiekcie

Skorzystaj z poniższego formularza aby dodać opinię o firmie - "Lawendowy Dom". Należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Adres email wpisany w formularzu NIE BĘDZIE WIDOCZNY w treści opinii, na ten adres wyślemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie). W wiadomości otrzymasz również hasło umożliwiające zmianę treści lub usunięcie opinii.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest jeden plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego obiektu? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!